Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Jetour Dashing

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Jetour Dashing 2026
BrendJetour
ModelDashing
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 青春版 1.5T 6MT舒适版2026 · 青春版 1.5T 6DCT精英版
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-10-312025-10-31
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal moment (N·m)230230
Vites qutisi6 qo'lda uzatish6 nam ikki debriyajli uzatish
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 156 Ot kuchi L41.5T 156 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4590*1900*16854590*1900*1685
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 青春版 1.5T 6MT舒适版2026 · 青春版 1.5T 6DCT精英版
Uzunlik (mm)45904590
Kenglik (mm)19001900
Balandligi (mm)16851685
G'ildirak bazasi (mm)27202720
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16101610
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16151615
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)--
Minimal yer klirensi (mm)--
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2222
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 青春版 1.5T 6MT舒适版2026 · 青春版 1.5T 6DCT精英版
Dvigatel modeliSQRE4T15CSQRE4T15C
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati9.59.5
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Silindr diametri (mm)7777
Sayohat (mm)80.580.5
Compare all configurations