Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Jetour Shanhai L7

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Jetour Shanhai L7 2026
BrendJetour
ModelShanhai L7
Yil2026, 2025, 2024
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 1.5T 130km 舒适版 5座2026 · 1.5T 130km 舒适版 7座
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-03-192026-03-19
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)100100
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)130130
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.30.3
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)33
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)--
Vites qutisi2 uzatmalar DHT2 uzatmalar DHT

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 1.5T 130km 舒适版 5座2026 · 1.5T 130km 舒适版 7座
Uzunlik (mm)47494749
Kenglik (mm)19001900
Balandligi (mm)17201720
G'ildirak bazasi (mm)27452745
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16101610
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16151615
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)1717
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 7

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 1.5T 130km 舒适版 5座2026 · 1.5T 130km 舒适版 7座
Dvigatel modeliSQRH4J15SQRH4J15
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)52005200
Compare all configurations