Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Jetour Shanhai L6

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Jetour Shanhai L6 2024
BrendJetour
ModelShanhai L6
Yil2024
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2024 · 1.5TD DHT PRO2024 · 1.5TD DHT MAX
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2024-08-252024-08-25
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)9191
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)125125
Maksimal quvvat (kW)--
Vites qutisi1 uzatmalar DHT1 uzatmalar DHT
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 156 Ot kuchi L41.5T 156 Ot kuchi L4
Elektr motor (Ps)204204

Kuzov

Xususiyatlar2024 · 1.5TD DHT PRO2024 · 1.5TD DHT MAX
Uzunlik (mm)46304630
Kenglik (mm)19101910
Balandligi (mm)16841684
G'ildirak bazasi (mm)27202720
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16101610
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16151615
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2222
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2024 · 1.5TD DHT PRO2024 · 1.5TD DHT MAX
Dvigatel modeliSQRH4J15SQRH4J15
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)52005200
Compare all configurations