Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Jetour Freedom

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Jetour Freedom 2026
BrendJetour
ModelFreedom
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 1.5TD DCT 启程2026 · 骏马版 1.5TD DCT 探索
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-06-262026-03-11
Maksimal quvvat (kW)135135
Maksimal moment (N·m)290290
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 184 Ot kuchi L41.5T 184 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4706*1967*18454706*1967*1845
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 1.5TD DCT 启程2026 · 骏马版 1.5TD DCT 探索
Uzunlik (mm)47064706
Kenglik (mm)19671967
Balandligi (mm)18451845
G'ildirak bazasi (mm)28102810
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16901690
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17001700
Minimal yer klirensi (mm)200200
Yaqinlashish burchagi (°)2828
Jo'nash burchagi (°)2929
Suv kechishning maksimal chuqurligi (mm)700700
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 1.5TD DCT 启程2026 · 骏马版 1.5TD DCT 探索
Dvigatel modeliSQRG4J15SQRG4J15
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati11.611.6
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Silindr diametri (mm)74.574.5
Maksimal ot kuchi (Ps)184184
Compare all configurations