Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Jetour Zongheng G700

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Jetour Zongheng G700 2026
BrendJetour
ModelZongheng G700
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Moab Edition 5 o'rindig'i2026 · Yuqori yong'in halqasi disprosium versiyasi 5 o'rindiqlar
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassKatta va o'rta o'lchamli SUVKatta va o'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-08-212026-03-31
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)100100
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)-120
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.170.17
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)55
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)665665
Maksimal moment (N·m)11351135

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Moab Edition 5 o'rindig'i2026 · Yuqori yong'in halqasi disprosium versiyasi 5 o'rindiqlar
Uzunlik (mm)52235264
Kenglik (mm)21602150
Balandligi (mm)20502050
G'ildirak bazasi (mm)28702870
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)18261826
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)18271827
Minimal yer klirensi (mm)230230
Yaqinlashish burchagi (°)3535
Jo'nash burchagi (°)2229
Uzunlamasına ajralish burchagi (°)2423
Maksimal graduslash burchagi (°)4545
Minimal burilish radiusi (m)5.95.9

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Moab Edition 5 o'rindig'i2026 · Yuqori yong'in halqasi disprosium versiyasi 5 o'rindiqlar
Dvigatel modeliSQRH4J20SQRH4J20
Sigʻimi (mL)19971997
Sigʻimi (L)2.02.0
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviUzunlamasına o'rnatishUzunlamasına o'rnatish
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)211211
Maksimal quvvat (kW)155155
Maksimal moment (N·m)340340
Compare all configurations