Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Galaxy TT

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Galaxy TT 2026
BrendGalaxy
ModelTT
Yil2026
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 640 后驱尊享2026 · 640 后驱尊贵
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassO‘rta va katta avtomobilO‘rta va katta avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-09-102026-09-10
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)640640
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.20.2
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Maksimal quvvat (kW)245245
Maksimal moment (N·m)320320
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Elektr motor (Ps)333333
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4999*1919*14794999*1919*1479

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 640 后驱尊享2026 · 640 后驱尊贵
Uzunlik (mm)49994999
Kenglik (mm)19191919
Balandligi (mm)14791479
G'ildirak bazasi (mm)29202920
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16451645
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16501650
Yaqinlashish burchagi (°)1313
Jo'nash burchagi (°)1515
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 640 后驱尊享2026 · 640 后驱尊贵
Old Motor Brendi--
Orqa motor markasiYulduzli haydashYulduzli haydash
Old Motor Modeli--
Orqa motor modeliTZ184QY301TZ184QY301
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)245245
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)333333
Umumiy elektr motor momenti (N·m)320320
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)--
Old motorning maksimal momenti (N·m)--
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)245245
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)320320
Compare all configurations