Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Galaxy L6

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Galaxy L6 2025
BrendGalaxy
ModelGalaxy L6
Yil2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · EM-i 60km Launch Edition2025 · EM-i 60km Exploration Edition
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassYilni avtomobilYilni avtomobil
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-02-122025-02-12
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)4848
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)6060
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)--
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)2.72.7
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)--
Maksimal quvvat (kW)--
Vites qutisi1 uzatmalar DHT1 uzatmalar DHT

Kuzov

Xususiyatlar2025 · EM-i 60km Launch Edition2025 · EM-i 60km Exploration Edition
Uzunlik (mm)47824782
Kenglik (mm)18751875
Balandligi (mm)14891489
G'ildirak bazasi (mm)27522752
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16241624
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16241624
Yaqinlashish burchagi (°)1313
Jo'nash burchagi (°)1717
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · EM-i 60km Launch Edition2025 · EM-i 60km Exploration Edition
Dvigatel modeliBHE15-BFNBHE15-BFN
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)112112
Maksimal quvvat (kW)8282
Maksimal moment (N·m)136136
Compare all configurations