Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Galaxy E5

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Galaxy E5 2026
BrendGalaxy
ModelGalaxy E5
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 530km Launch Edition2026 · 530km Exploration Edition
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2025-07-242025-07-24
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)530530
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.330.33
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)99
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)10-10010-100
Maksimal quvvat (kW)160160
Maksimal moment (N·m)320320
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 530km Launch Edition2026 · 530km Exploration Edition
Uzunlik (mm)46154615
Kenglik (mm)19011901
Balandligi (mm)16701670
G'ildirak bazasi (mm)27502750
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16301630
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16211621
Yaqinlashish burchagi (°)1616
Jo'nash burchagi (°)2020
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 530km Launch Edition2026 · 530km Exploration Edition
Old Motor BrendiWuxi XingdongliWuxi Xingdongli
Orqa motor markasi--
Old Motor ModeliTZ184XY101TZ184XY101
Orqa motor modeli--
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)160160
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)218218
Umumiy elektr motor momenti (N·m)320320
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)160160
Old motorning maksimal momenti (N·m)320320
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)--
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)--
Compare all configurations