Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

BYD Tang

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

BYD Tang 2025
BrendBYD
ModelTang
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 智驾版 DM-i 115KM 尊贵型2025 · 智驾版 DM-i 175KM 尊贵型
Ishlab chiqaruvchiBYDBYD
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-02-102025-09-16
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)95120
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)115175
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)-0.33
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)-30-80
Maksimal quvvat (kW)--
Vites qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 7 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 7 O'rindiqlar SUV

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 智驾版 DM-i 115KM 尊贵型2025 · 智驾版 DM-i 175KM 尊贵型
Uzunlik (mm)48704905
Kenglik (mm)19501950
Balandligi (mm)17251725
G'ildirak bazasi (mm)28202820
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16501650
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16601660
Yaqinlashish burchagi (°)2221
Jo'nash burchagi (°)2221
Minimal burilish radiusi (m)5.95.9
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · 智驾版 DM-i 115KM 尊贵型2025 · 智驾版 DM-i 175KM 尊贵型
Dvigatel modeliBYD472ZQBBYD472ZQB
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal moment (N·m)225225
Compare all configurations