Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

BYD Han L

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

BYD Han L 2025
BrendBYD
ModelHan L
Yil2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV, PHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · DM-i 200KM激光雷达尊享型2025 · DM-i 200KM激光雷达旗舰型
Ishlab chiqaruvchiBYDBYD
KlassO‘rta va katta avtomobilO‘rta va katta avtomobil
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-04-092025-04-09
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)170170
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)200200
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)--
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)--
Maksimal quvvat (kW)--
Maksimal moment (N·m)--
Vites qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisi

Kuzov

Xususiyatlar2025 · DM-i 200KM激光雷达尊享型2025 · DM-i 200KM激光雷达旗舰型
Uzunlik (mm)50505050
Kenglik (mm)19601960
Balandligi (mm)15051505
G'ildirak bazasi (mm)29702970
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16801680
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16801680
Yaqinlashish burchagi (°)1313
Jo'nash burchagi (°)1515
Minimal burilish radiusi (m)5.65.6
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · DM-i 200KM激光雷达尊享型2025 · DM-i 200KM激光雷达旗舰型
Dvigatel modeliBYD472ZQBBYD472ZQB
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal moment (N·m)225225
Compare all configurations