Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

BYD Seagull

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

BYD Seagull 2027
BrendBYD
ModelSeagull
Yil2027, 2026
Kuzov turiHatchback
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2027 · 320KM 活力版2027 · 320KM 自由版
Ishlab chiqaruvchiBYDBYD
KlassKichik avtomobilKichik avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-10-202026-10-20
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)320320
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.520.52
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)8585
Maksimal moment (N·m)130130
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek
Elektr motor (Ps)116116
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4205*1810*15704205*1810*1570

Kuzov

Xususiyatlar2027 · 320KM 活力版2027 · 320KM 自由版
Uzunlik (mm)42054205
Kenglik (mm)18101810
Balandligi (mm)15701570
G'ildirak bazasi (mm)26502650
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15701570
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15701570
Yaqinlashish burchagi (°)1717
Jo'nash burchagi (°)2222
Minimal burilish radiusi (m)4.954.95
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2027 · 320KM 活力版2027 · 320KM 自由版
Old Motor Brendi--
Orqa motor markasi--
Old Motor Modeli--
Orqa motor modeli--
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)8585
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)116116
Umumiy elektr motor momenti (N·m)130130
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)--
Old motorning maksimal momenti (N·m)--
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)8585
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)130130
Compare all configurations