Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

XPENG GX

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

XPENG GX 2026
BrendXPENG
ModelGX
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV, EV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Sof elektr 665Max2026 · Masofa kengaytirgichi 1585 4WD Max
Ishlab chiqaruvchiXPeng MotorsXPeng Motors
KlassKatta SUVKatta SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrYurish masofasini uzaytirgichli elektr
Atrof-muhit standartlari-China VI
Ishga tushirish sanasi2026-05-202026-05-20
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)-320
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)665430
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.20.2
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Maksimal quvvat (kW)270370
Maksimal moment (N·m)465695
Vites qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisi

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Sof elektr 665Max2026 · Masofa kengaytirgichi 1585 4WD Max
Uzunlik (mm)52655265
Kenglik (mm)19991999
Balandligi (mm)18001800
G'ildirak bazasi (mm)31153115
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17251725
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17491749
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2020
Minimal burilish radiusi (m)5.45.4
Suv kechishning maksimal chuqurligi (mm)700700
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Sof elektr 665Max2026 · Masofa kengaytirgichi 1585 4WD Max
Dvigatel modeli-DAM15NTE
Sigʻimi (mL)-1499
Sigʻimi (L)-1.5
Havo kirish turi-Turbo quvvatlash
Dvigatel joylashuvi-Ko‘ndalang
Silindrlarning joylashuvi-L
Silindrlar soni-4
Har bir silindrdagi klapanlar soni-4
Gaz taqsimlash mexanizmi-DOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)-150
Maksimal quvvat (kW)-110
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)-5500
Compare all configurations