Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

XPENG G6

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

XPENG G6 2026
BrendXPENG
ModelG6
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV, PHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 625 Max Texnik Nashr2026 · 625 Max Flagman Nashri
Ishlab chiqaruvchiXPeng MotorsXPeng Motors
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Atrof-muhit standartlari--
Ishga tushirish sanasi2026-01-082026-01-08
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)--
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)625625
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.20.2
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Maksimal quvvat (kW)218218
Maksimal moment (N·m)450450
Vites qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisi

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 625 Max Texnik Nashr2026 · 625 Max Flagman Nashri
Uzunlik (mm)47584758
Kenglik (mm)19201920
Balandligi (mm)16501650
G'ildirak bazasi (mm)28902890
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16351635
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16501650
Yaqinlashish burchagi (°)1616
Jo'nash burchagi (°)2020
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 625 Max Texnik Nashr2026 · 625 Max Flagman Nashri
Dvigatel modeli--
Sigʻimi (mL)--
Sigʻimi (L)00
Havo kirish turi--
Dvigatel joylashuvi--
Silindrlarning joylashuvi--
Silindrlar soni--
Har bir silindrdagi klapanlar soni--
Gaz taqsimlash mexanizmi--
Maksimal ot kuchi (Ps)--
Maksimal quvvat (kW)--
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)--
Compare all configurations