Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

XPENG G9

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

XPENG G9 2026
BrendXPENG
ModelG9
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 625 Max2026 · 725 Max
Ishlab chiqaruvchiXPeng MotorsXPeng Motors
KlassKatta va o'rta o'lchamli SUVKatta va o'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-01-082026-01-08
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)625725
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.20.2
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Maksimal quvvat (kW)258258
Maksimal moment (N·m)465465
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Elektr motor (Ps)351351
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4891*1937*16704891*1937*1670

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 625 Max2026 · 725 Max
Uzunlik (mm)48914891
Kenglik (mm)19371937
Balandligi (mm)16701670
G'ildirak bazasi (mm)29982998
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16561656
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16631663
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2020
Minimal burilish radiusi (m)5.95.9
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 625 Max2026 · 725 Max
Old Motor Brendi--
Orqa motor markasiLuxshare Intelligent ManufacturingLuxshare Intelligent Manufacturing
Old Motor Modeli--
Orqa motor modeliTZ230XY01E38BTZ230XY01E38B
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)258258
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)351351
Umumiy elektr motor momenti (N·m)465465
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)--
Old motorning maksimal momenti (N·m)--
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)258258
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)465465
Compare all configurations