Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Geely Coolray / Binyue

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Geely Coolray / Binyue 2025
BrendGeely
ModelCoolray / Binyue
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan Super Power versiyasi2025 · 1.5L CVT Super Power
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassKichik SUVKichik SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2024-07-142024-07-14
Maksimal quvvat (kW)9393
Maksimal moment (N·m)152152
Vites qutisi5 (Qo'lda uzatmalar qutisi)CVT Doimiy o'zgaruvchan uzatish (CVT)
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5L 126 Ot kuchi L41.5L 126 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4330*1800*16094330*1800*1609
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan Super Power versiyasi2025 · 1.5L CVT Super Power
Uzunlik (mm)43304330
Kenglik (mm)18001800
Balandligi (mm)16091609
G'ildirak bazasi (mm)26002600
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15511551
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15621562
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2121
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan Super Power versiyasi2025 · 1.5L CVT Super Power
Dvigatel modeliBHE15-AFDBHE15-AFD
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)126126
Maksimal quvvat (kW)9393
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)63006300
Compare all configurations