Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Geely Cowboy

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Geely Cowboy 2026
BrendGeely
ModelCowboy
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 1.5TD 寻川版2026 · 1.5TD 逐岳版
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassKichik SUVKichik SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-05-302026-05-30
Maksimal quvvat (kW)133133
Maksimal moment (N·m)290290
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 181 Ot kuchi L41.5T 181 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4442*1860*17704442*1860*1770
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 1.5TD 寻川版2026 · 1.5TD 逐岳版
Uzunlik (mm)44424442
Kenglik (mm)18601860
Balandligi (mm)17701770
G'ildirak bazasi (mm)26402640
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15651565
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15901590
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2424
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 1.5TD 寻川版2026 · 1.5TD 逐岳版
Dvigatel modeliBHE15-EFZBHE15-EFZ
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)181181
Maksimal quvvat (kW)133133
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations