Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Geely Boyue L

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Geely Boyue L 2026
BrendGeely
ModelBoyue L
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE, HEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · To'rtinchi avlod 1.5TD DCT kichik ko'k chiroq versiyasi2025 · To'rtinchi avlod 1.5TD DCT suzib yuradi
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-04-032025-05-13
Maksimal quvvat (kW)133133
Maksimal moment (N·m)290290
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 181 Ot kuchi L41.5T 181 Ot kuchi L4
Elektr motor (Ps)--
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4730*1910*17004730*1910*1710

Kuzov

Xususiyatlar2026 · To'rtinchi avlod 1.5TD DCT kichik ko'k chiroq versiyasi2025 · To'rtinchi avlod 1.5TD DCT suzib yuradi
Uzunlik (mm)47304730
Kenglik (mm)19101910
Balandligi (mm)17001710
G'ildirak bazasi (mm)27852785
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16181618
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16181618
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2323
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · To'rtinchi avlod 1.5TD DCT kichik ko'k chiroq versiyasi2025 · To'rtinchi avlod 1.5TD DCT suzib yuradi
Dvigatel modeliBHE15-EFZBHE15-EFZ
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)181181
Maksimal quvvat (kW)133133
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations