Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Galaxy Starshine 7 MAX

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Galaxy Starshine 7 MAX 2026
BrendGalaxy
ModelStarshine 7 MAX
Yil2026
Kuzov turiSedan
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 230km Ikki g'ildirakli Drive Uzoq Masofali Nashr2026 · 220km 四驱远航版
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassO'rta o'lchamli avtomobilO'rta o'lchamli avtomobil
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-05-222026-05-22
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)170165
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)230220
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.250.25
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)222312
Maksimal moment (N·m)376526
Vites qutisi1 uzatmalar DHT1 uzatmalar DHT

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 230km Ikki g'ildirakli Drive Uzoq Masofali Nashr2026 · 220km 四驱远航版
Uzunlik (mm)49584958
Kenglik (mm)19151915
Balandligi (mm)15051505
G'ildirak bazasi (mm)28452852
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16301630
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16301630
Yaqinlashish burchagi (°)1414
Jo'nash burchagi (°)1515
Minimal burilish radiusi (m)5.35.3
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 230km Ikki g'ildirakli Drive Uzoq Masofali Nashr2026 · 220km 四驱远航版
Dvigatel modeliBHE15-BFNBHE15-BFN
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)112112
Maksimal quvvat (kW)8282
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)60006000
Compare all configurations