Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Changan CS55 PLUS

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Changan CS55 PLUS 2026
BrendChangan
ModelCS55 PLUS
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE, HEV, PHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · To'rtinchi avlod yangi ko'k kit 1.5T Elite2026 · To'rtinchi avlod yangi ko'k kit 1.5T Yetakchi modeli
Ishlab chiqaruvchiChangan avtomobiliChangan avtomobili
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-09-252025-09-25
Maksimal quvvat (kW)141141
Maksimal moment (N·m)310310
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 192 Ot kuchi L41.5T 192 Ot kuchi L4
Elektr motor (Ps)--
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4550*1868*16754550*1868*1675

Kuzov

Xususiyatlar2026 · To'rtinchi avlod yangi ko'k kit 1.5T Elite2026 · To'rtinchi avlod yangi ko'k kit 1.5T Yetakchi modeli
Uzunlik (mm)45504550
Kenglik (mm)18681868
Balandligi (mm)16751675
G'ildirak bazasi (mm)26562656
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16001600
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16001600
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)167167
Minimal yer klirensi (mm)188188
Yaqinlashish burchagi (°)2020
Jo'nash burchagi (°)2727
Uzunlamasına ajralish burchagi (°)--
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · To'rtinchi avlod yangi ko'k kit 1.5T Elite2026 · To'rtinchi avlod yangi ko'k kit 1.5T Yetakchi modeli
Dvigatel modeliJL473ZQDJL473ZQD
Sigʻimi (mL)14941494
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)192192
Maksimal quvvat (kW)141141
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations