Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Zeekr 9X

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Zeekr 9X 2026
BrendZeekr
Model9X
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Ultra Versiyasi 55kWh 5 O'rindiqli2026 · Ultra Versiyasi 70kWh 5 O'rindiqli
Ishlab chiqaruvchiEkstremal KriptonEkstremal Kripton
KlassKatta SUVKatta SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-07-282026-07-28
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)230302
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)288380
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.150.15
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)20-8020-80
Maksimal quvvat (kW)--
Vites qutisi1 uzatmalar DHT1 uzatmalar DHT
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Ultra Versiyasi 55kWh 5 O'rindiqli2026 · Ultra Versiyasi 70kWh 5 O'rindiqli
Uzunlik (mm)52395239
Kenglik (mm)20292029
Balandligi (mm)18191819
G'ildirak bazasi (mm)31693169
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17251725
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17391739
Minimal yer klirensi (mm)208208
Yaqinlashish burchagi (°)2121
Jo'nash burchagi (°)2222
Minimal burilish radiusi (m)5.955.95
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Ultra Versiyasi 55kWh 5 O'rindiqli2026 · Ultra Versiyasi 70kWh 5 O'rindiqli
Dvigatel modeliDHE20-PFZDHE20-PFZ
Sigʻimi (mL)19741974
Sigʻimi (L)2.02.0
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)279279
Maksimal quvvat (kW)205205
Maksimal sof quvvat (kW)202202
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Compare all configurations