Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Zeekr 009

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Zeekr 009 2026
BrendZeekr
Model009
Yil2026
Kuzov turiMPV
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Yetti o'rindiqli Ultra nashri2026 · Yetti o'rindiqli Ultra+ oilaviy nashri
Ishlab chiqaruvchiEkstremal KriptonEkstremal Kripton
KlassKatta va o'rta o'lchamli MPVKatta va o'rta o'lchamli MPV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-05-192026-05-19
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)740720
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.190.17
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Maksimal quvvat (kW)310680
Maksimal moment (N·m)440913
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 7 O'rindiqlar MPV5 Eshiklar 7 O'rindiqlar MPV
Elektr motor (Ps)422925
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)5217*2024*18125217*2024*1812

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Yetti o'rindiqli Ultra nashri2026 · Yetti o'rindiqli Ultra+ oilaviy nashri
Uzunlik (mm)52175217
Kenglik (mm)20242024
Balandligi (mm)18121812
G'ildirak bazasi (mm)32053205
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17021702
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17141714
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)142142
Yaqinlashish burchagi (°)1414
Jo'nash burchagi (°)1818
Avtomobil konstruktsiyasiMPVMPV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshik + toymasin eshikMenteşeli eshik + toymasin eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · Yetti o'rindiqli Ultra nashri2026 · Yetti o'rindiqli Ultra+ oilaviy nashri
Old Motor BrendiQuzhou JidianQuzhou Jidian
Orqa motor markasi-Quzhou Jidian
Old Motor ModeliTZ235XYC01TZ235XYC01
Orqa motor modeli-TZ230XYC04
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronOld sensor/asinxron, orqa doimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)310680
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)422925
Umumiy elektr motor momenti (N·m)440913
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)310310
Old motorning maksimal momenti (N·m)440440
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)-370
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)-473
Compare all configurations