Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Wey Mocha

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Wey Mocha 2026
BrendWey
ModelMocha
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Hi4 Max versiyasi to'rt g'ildirakli haydovchi uzoq batareya quvvati2026 · Hi4 Max versiyasi to'rt g'ildirakli qora jangchi
Ishlab chiqaruvchiGreat Wall MotorsGreat Wall Motors
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-04-102026-04-10
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)165165
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.430.43
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)66
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)15-10015-100
Maksimal quvvat (kW)350350
Maksimal moment (N·m)760760

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Hi4 Max versiyasi to'rt g'ildirakli haydovchi uzoq batareya quvvati2026 · Hi4 Max versiyasi to'rt g'ildirakli qora jangchi
Uzunlik (mm)48814881
Kenglik (mm)19601960
Balandligi (mm)16901690
G'ildirak bazasi (mm)29152915
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16811681
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16901690
Minimal yer klirensi (mm)180180
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2626
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Hi4 Max versiyasi to'rt g'ildirakli haydovchi uzoq batareya quvvati2026 · Hi4 Max versiyasi to'rt g'ildirakli qora jangchi
Dvigatel modeliE15BEE15BE
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)170170
Maksimal quvvat (kW)125125
Maksimal moment (N·m)245245
Compare all configurations