Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Wey Gaoshan

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Wey Gaoshan 2026
BrendWey
ModelGaoshan
Yil2026, 2025
Kuzov turiMPV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 4WD High-Altitude 7 Business Enjoyment Edition2026 · 4WD High-Altitude 7 SUV Edition
Ishlab chiqaruvchiGreat Wall MotorsGreat Wall Motors
KlassKatta va o'rta o'lchamli MPVKatta va o'rta o'lchamli MPV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-05-192026-06-16
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)150172
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)180206
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.430.43
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)5.56.5
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)15-10015-100
Maksimal quvvat (kW)337337

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 4WD High-Altitude 7 Business Enjoyment Edition2026 · 4WD High-Altitude 7 SUV Edition
Uzunlik (mm)50505149
Kenglik (mm)19602005
Balandligi (mm)19001925
G'ildirak bazasi (mm)30853085
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16891681
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17071692
Minimal yer klirensi (mm)155185
Yaqinlashish burchagi (°)1618
Jo'nash burchagi (°)1620
Minimal burilish radiusi (m)5.65.6
Avtomobil konstruktsiyasiMPVMPV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshik + toymasin eshikMenteşeli eshik + toymasin eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 4WD High-Altitude 7 Business Enjoyment Edition2026 · 4WD High-Altitude 7 SUV Edition
Dvigatel modeliE15BEE15BE
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati12.412.4
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)170170
Maksimal quvvat (kW)125125
Compare all configurations