Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Jetta VA3

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Jetta VA3 2025
BrendJetta
ModelVA3
Yil2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan to'liq o'tish versiyasi2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan progressiv versiya
Ishlab chiqaruvchiFAW-Volkswagen JettaFAW-Volkswagen Jetta
KlassYilni avtomobilYilni avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-07-182025-07-18
Maksimal quvvat (kW)8282
Maksimal moment (N·m)145145
Vites qutisi5 (Qo'lda uzatmalar qutisi)5 (Qo'lda uzatmalar qutisi)
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Dvigatel1.5L 112 Ot kuchi L41.5L 112 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4501*1704*14694501*1704*1469
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)1212

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan to'liq o'tish versiyasi2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan progressiv versiya
Uzunlik (mm)45014501
Kenglik (mm)17041704
Balandligi (mm)14691469
G'ildirak bazasi (mm)26042604
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)14601460
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15001500
Yaqinlashish burchagi (°)1717
Jo'nash burchagi (°)1616
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan to'liq o'tish versiyasi2025 · 1.5L Qo'lda boshqariladigan progressiv versiya
Dvigatel modeliEA211-DLFEA211-DLF
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)112112
Maksimal quvvat (kW)8282
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)61006100
Compare all configurations