Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Haval Raptor

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Haval Raptor 2026
BrendHaval
ModelRaptor
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Hi4 105 Pro Lityum temir fosfat2026 · Hi4 150 Pro Lityum temir fosfat
Ishlab chiqaruvchiGreat Wall MotorsGreat Wall Motors
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-08-192025-08-19
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)81115
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)105150
Maksimal quvvat (kW)268272
Maksimal moment (N·m)750750
Vites qutisi2 uzatmalar DHT2 uzatmalar DHT
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 156 Ot kuchi L41.5T 156 Ot kuchi L4

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Hi4 105 Pro Lityum temir fosfat2026 · Hi4 150 Pro Lityum temir fosfat
Uzunlik (mm)48004800
Kenglik (mm)19501950
Balandligi (mm)18431843
G'ildirak bazasi (mm)27382738
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16411641
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16401640
Minimal yer klirensi (mm)221221
Yaqinlashish burchagi (°)2525
Jo'nash burchagi (°)3232
Uzunlamasına ajralish burchagi (°)20.120.1
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Hi4 105 Pro Lityum temir fosfat2026 · Hi4 150 Pro Lityum temir fosfat
Dvigatel modeliGW4B15MGW4B15M
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal moment (N·m)243243
Maksimal sof quvvat (kW)112112
Compare all configurations