Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Haval H5

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Haval H5 2025
BrendHaval
ModelH5
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 2.0T自动四驱领英版 柴油2025 · 2.0T自动四驱领航版 柴油
Ishlab chiqaruvchiGreat Wall MotorsGreat Wall Motors
KlassKatta SUVKatta SUV
Energiya turlariDizelDizel
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-03-132025-03-13
Maksimal quvvat (kW)122122
Maksimal moment (N·m)410410
Vites qutisiQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatishQo'lda sozlash rejimiga ega 8 avtomatik uzatish
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel2.0T 166马力 L42.0T 166马力 L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)5190*1905*18645190*1905*1864
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 2.0T自动四驱领英版 柴油2025 · 2.0T自动四驱领航版 柴油
Uzunlik (mm)51905190
Kenglik (mm)19051905
Balandligi (mm)18641864
G'ildirak bazasi (mm)31403140
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15961596
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15961596
Minimal yer klirensi (mm)225225
Yaqinlashish burchagi (°)2626
Jo'nash burchagi (°)2424
Suv kechishning maksimal chuqurligi (mm)600600
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · 2.0T自动四驱领英版 柴油2025 · 2.0T自动四驱领航版 柴油
Dvigatel modeliGW4D20MGW4D20M
Sigʻimi (mL)19961996
Sigʻimi (L)2.02.0
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviUzunlamasına o'rnatishUzunlamasına o'rnatish
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)166166
Maksimal quvvat (kW)122122
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)36003600
Compare all configurations