Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Galaxy Xingyuan

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Galaxy Xingyuan 2026
BrendGalaxy
ModelXingyuan
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 310km Aspiration Edition2026 · 310km Yoshlar uchun nashr
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassKichik avtomobilKichik avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-05-282025-10-10
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)310310
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.350.35
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)5858
Maksimal moment (N·m)130130
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek
Elektr motor (Ps)7979
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4135*1805*15704135*1805*1570

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 310km Aspiration Edition2026 · 310km Yoshlar uchun nashr
Uzunlik (mm)41354135
Kenglik (mm)18051805
Balandligi (mm)15701570
G'ildirak bazasi (mm)26502650
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15551555
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15751575
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)1919
Minimal burilish radiusi (m)4.954.95
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 310km Aspiration Edition2026 · 310km Yoshlar uchun nashr
Orqa motor markasiGreibo Intelligent PowerGreibo Intelligent Power
Orqa motor modeliTZ160XS001TZ160XS001
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)5858
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)7979
Umumiy elektr motor momenti (N·m)130130
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)5858
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)130130
Drayv motorlari soniBitta motorliBitta motorli
Motor joylashuviOrqaga o'rnatilganOrqaga o'rnatilgan
Uchta elektr komponentning birinchi egasi uchun kafolat siyosati● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)
Compare all configurations