Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Galaxy Panda mini

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Galaxy Panda mini 2026
BrendGalaxy
ModelPanda mini
Yil2026, 2025, 2024
Kuzov turiHatchback
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 210km 熊猫卡丁宁德版2026 · 210km 熊猫勇士
Ishlab chiqaruvchiGeely AutoGeely Auto
KlassMikrokarMikrokar
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-09-072026-06-01
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)210210
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.50.5
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)4.54.5
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)20-10020-100
Maksimal quvvat (kW)3030
Maksimal moment (N·m)110110
Avtomobil konstruktsiyasi3门4座两厢车3门4座两厢车

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 210km 熊猫卡丁宁德版2026 · 210km 熊猫勇士
Uzunlik (mm)31503175
Kenglik (mm)15401566
Balandligi (mm)16851650
G'ildirak bazasi (mm)20152015
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)13151315
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)13111311
Minimal yer klirensi (mm)175175
Yaqinlashish burchagi (°)1829
Jo'nash burchagi (°)2228
Minimal burilish radiusi (m)44
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 210km 熊猫卡丁宁德版2026 · 210km 熊猫勇士
Orqa motor markasi浙江奥思伟尔浙江奥思伟尔
Orqa motor modeliTZ160X30CTZ160X30C
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)3030
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)4141
Umumiy elektr motor momenti (N·m)110110
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)3030
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)110110
Drayv motorlari soniBitta motorliBitta motorli
Motor joylashuviOrqaga o'rnatilganOrqaga o'rnatilgan
Uchta elektr komponentning birinchi egasi uchun kafolat siyosati● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)
Compare all configurations