Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

GAC Toyota Sienna

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

GAC Toyota Sienna 2026
BrendGAC Toyota
ModelSienna
Yil2026
Kuzov turiMPV
Energiya turiHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 2.5L Ikki dvigatelli, ikki g'ildirakli, qulay versiyasi2026 · 2.5L Ikki dvigatelli, ikki g'ildirakli, Deluxe Edition
Ishlab chiqaruvchiGAC ToyotaGAC Toyota
KlassKatta va o'rta o'lchamli MPVKatta va o'rta o'lchamli MPV
Energiya turlariGibrid (HEV)Gibrid (HEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-09-102025-09-03
Maksimal quvvat (kW)181181
Vites qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 7 O'rindiqlar MPV5 Eshiklar 7 O'rindiqlar MPV
Dvigatel2.5L 189 Ot kuchi L42.5L 189 Ot kuchi L4
Elektr motor (Ps)182182
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)5165*1995*17655165*1995*1765
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 2.5L Ikki dvigatelli, ikki g'ildirakli, qulay versiyasi2026 · 2.5L Ikki dvigatelli, ikki g'ildirakli, Deluxe Edition
Uzunlik (mm)51655165
Kenglik (mm)19951995
Balandligi (mm)17651765
G'ildirak bazasi (mm)30603060
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17251725
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17261726
Yaqinlashish burchagi (°)1414
Jo'nash burchagi (°)1717
Minimal burilish radiusi (m)5.75.7
Avtomobil konstruktsiyasiMPVMPV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshik + toymasin eshikMenteşeli eshik + toymasin eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 2.5L Ikki dvigatelli, ikki g'ildirakli, qulay versiyasi2026 · 2.5L Ikki dvigatelli, ikki g'ildirakli, Deluxe Edition
Dvigatel modeliA25DA25D
Sigʻimi (mL)24872487
Sigʻimi (L)2.52.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati1414
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)189189
Maksimal quvvat (kW)139139
Compare all configurations