Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

GAC Toyota Highlander

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

GAC Toyota Highlander 2026
BrendGAC Toyota
ModelHighlander
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE, HEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 2.5L Intelligent Hybrid Dual-Motorli Ikki G'ildirakli Elite Edition (5 o'rindiqlar)2026 · 2.5L Intelligent Hybrid Dual-Motorli Ikki G'ildirakli Elite Edition (7 o'rindiqlar)
Ishlab chiqaruvchiGAC ToyotaGAC Toyota
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariGibrid (HEV)Gibrid (HEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-09-232025-09-23
Maksimal quvvat (kW)181181
Maksimal moment (N·m)--
Vites qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisiE-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 7 O'rindiqlar SUV
Dvigatel2.5L 189 Ot kuchi L42.5L 189 Ot kuchi L4
Elektr motor (Ps)182182
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4965*1930*17504965*1930*1750

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 2.5L Intelligent Hybrid Dual-Motorli Ikki G'ildirakli Elite Edition (5 o'rindiqlar)2026 · 2.5L Intelligent Hybrid Dual-Motorli Ikki G'ildirakli Elite Edition (7 o'rindiqlar)
Uzunlik (mm)49654965
Kenglik (mm)19301930
Balandligi (mm)17501750
G'ildirak bazasi (mm)28502850
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16551655
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16601660
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2222
Minimal burilish radiusi (m)5.75.7
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 2.5L Intelligent Hybrid Dual-Motorli Ikki G'ildirakli Elite Edition (5 o'rindiqlar)2026 · 2.5L Intelligent Hybrid Dual-Motorli Ikki G'ildirakli Elite Edition (7 o'rindiqlar)
Dvigatel modeliA25DA25D
Sigʻimi (mL)24872487
Sigʻimi (L)2.52.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati1414
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)189189
Maksimal quvvat (kW)139139
Compare all configurations