Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

GAC Toyota Wildlander

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

GAC Toyota Wildlander 2026
BrendGAC Toyota
ModelWildlander
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE, HEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 2.0L AIR2026 · 2,0L aqlli elektr gibrid ikki dvigatelli AIR
Ishlab chiqaruvchiGAC ToyotaGAC Toyota
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinGibrid (HEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-11-202025-11-20
Maksimal quvvat (kW)126144
Maksimal moment (N·m)206-
Vites qutisiCVT CVT (Simulyatsiya qilingan 10 uzatmalar qutisi)E-CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel2.0L 171 Ot kuchi L42.0L 152 Ot kuchi L4
Elektr motor (Ps)-113
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4600*1855*16804600*1855*1680

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 2.0L AIR2026 · 2,0L aqlli elektr gibrid ikki dvigatelli AIR
Uzunlik (mm)46004600
Kenglik (mm)18551855
Balandligi (mm)16801680
G'ildirak bazasi (mm)26902690
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16001600
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16201620
Yaqinlashish burchagi (°)1717
Jo'nash burchagi (°)2122
Minimal burilish radiusi (m)5.75.7
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 2.0L AIR2026 · 2,0L aqlli elektr gibrid ikki dvigatelli AIR
Dvigatel modeliM20CM20F
Sigʻimi (mL)19871987
Sigʻimi (L)2.02.0
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati1314
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Silindr diametri (mm)80.5-
Sayohat (mm)97.6-
Compare all configurations