Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Forthing Xinghai V9

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Forthing Xinghai V9 2026
BrendForthing
ModelXinghai V9
Yil2026, 2025
Kuzov turiMPV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Premium Series 200km Comfort Model2026 · Premium seriyali 200km Qulaylik modeli va zavqlanish to'plami
Ishlab chiqaruvchiDongfeng FengxingDongfeng Fengxing
KlassKatta va o'rta o'lchamli MPVKatta va o'rta o'lchamli MPV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-08-212025-12-30
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)160160
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)200200
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.30.3
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)66
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)--
Vites qutisi1 uzatmalar DHT1 uzatmalar DHT

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Premium Series 200km Comfort Model2026 · Premium seriyali 200km Qulaylik modeli va zavqlanish to'plami
Uzunlik (mm)52305230
Kenglik (mm)19201920
Balandligi (mm)18201820
G'ildirak bazasi (mm)30183018
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16331633
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16461646
Yaqinlashish burchagi (°)1313
Jo'nash burchagi (°)1616
Minimal burilish radiusi (m)6.156.15
Avtomobil konstruktsiyasiMPVMPV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshik + toymasin eshikMenteşeli eshik + toymasin eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Premium Series 200km Comfort Model2026 · Premium seriyali 200km Qulaylik modeli va zavqlanish to'plami
Dvigatel modeliDFMC15TE3DFMC15TE3
Sigʻimi (mL)14971497
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)154154
Maksimal quvvat (kW)113113
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)57005700
Compare all configurations