Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Forthing Xinghai S7

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Forthing Xinghai S7 2026
BrendForthing
ModelXinghai S7
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV, PHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 565 Lite Edition2026 · 565 Ijod Nashri
Ishlab chiqaruvchiDongfeng FengxingDongfeng Fengxing
KlassO‘rta va katta avtomobilO‘rta va katta avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Atrof-muhit standartlari--
Ishga tushirish sanasi2025-11-192025-11-19
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)565565
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.50.5
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)160160
Maksimal moment (N·m)310310
Vites qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 565 Lite Edition2026 · 565 Ijod Nashri
Uzunlik (mm)49354935
Kenglik (mm)19151915
Balandligi (mm)15101510
G'ildirak bazasi (mm)29152915
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16401640
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16501650
Yaqinlashish burchagi (°)1515
Jo'nash burchagi (°)1616
Minimal burilish radiusi (m)5.65.6
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 565 Lite Edition2026 · 565 Ijod Nashri
Dvigatel modeli--
Sigʻimi (mL)--
Sigʻimi (L)--
Havo kirish turi--
Dvigatel joylashuvi--
Silindrlarning joylashuvi--
Silindrlar soni--
Har bir silindrdagi klapanlar soni--
Gaz taqsimlash mexanizmi--
Maksimal ot kuchi (Ps)--
Maksimal quvvat (kW)--
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)--
Compare all configurations