Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

FAW Volkswagen Sagitar

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

FAW Volkswagen Sagitar 2026
BrendFAW Volkswagen
ModelSagitar
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE, HEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · S 1.5L Fashion Edition2026 · S 1.5L Comfort Fashion Edition
Ishlab chiqaruvchiFAW-VolkswagenFAW-Volkswagen
KlassYilni avtomobilYilni avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-03-312026-03-31
Maksimal quvvat (kW)8181
Maksimal moment (N·m)141141
Vites qutisi6 Avtomatik6 Avtomatik
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Dvigatel1.5L 110 Ot kuchi L41.5L 110 Ot kuchi L4
Elektr motor (Ps)--
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4702*1815*14844702*1815*1484

Kuzov

Xususiyatlar2026 · S 1.5L Fashion Edition2026 · S 1.5L Comfort Fashion Edition
Uzunlik (mm)47024702
Kenglik (mm)18151815
Balandligi (mm)14841484
G'ildirak bazasi (mm)26882688
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15461540
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15191513
Yaqinlashish burchagi (°)1515
Jo'nash burchagi (°)1313
Minimal burilish radiusi (m)5.45.4
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · S 1.5L Fashion Edition2026 · S 1.5L Comfort Fashion Edition
Dvigatel modeliDRZDRZ
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati--
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Silindr diametri (mm)74.574.5
Sayohat (mm)85.985.9
Compare all configurations