Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Exeed Lingyun / TXL

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Exeed Lingyun / TXL 2026
BrendExeed
ModelLingyun / TXL
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 300T 2WD Beyond Edition2026 · 400T 4WD asosiy modeli
Ishlab chiqaruvchiYulduzli sayohatYulduzli sayohat
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-01-01-
Maksimal quvvat (kW)148192
Maksimal moment (N·m)300400
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi-
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.6T 201 (Ot kuchi) L42.0T 261 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4780*1890*17304780*1890*1720
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 300T 2WD Beyond Edition2026 · 400T 4WD asosiy modeli
Uzunlik (mm)47804780
Kenglik (mm)18901890
Balandligi (mm)17301720
G'ildirak bazasi (mm)28002800
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16241624
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16241624
Yaqinlashish burchagi (°)1918
Jo'nash burchagi (°)2020
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 300T 2WD Beyond Edition2026 · 400T 4WD asosiy modeli
Dvigatel modeliSQRF4J16DSQRF4J20C
Sigʻimi (mL)15981998
Sigʻimi (L)1.62.0
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)201261
Maksimal quvvat (kW)148192
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations