Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Exeed ET5

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Exeed ET5 2026
BrendExeed
ModelET5
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiEREV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 210舒享版2026 · 210激光雷达智尊版
Ishlab chiqaruvchiYulduzli sayohatYulduzli sayohat
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariYurish masofasini uzaytirgichli elektrYurish masofasini uzaytirgichli elektr
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-11-282025-11-28
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)165165
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)210210
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.250.25
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)195195
Maksimal moment (N·m)324324
Vites qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisi

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 210舒享版2026 · 210激光雷达智尊版
Uzunlik (mm)47804780
Kenglik (mm)18901890
Balandligi (mm)17201720
G'ildirak bazasi (mm)28002800
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16241624
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16241624
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)2020
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 210舒享版2026 · 210激光雷达智尊版
Dvigatel modeliSQRH4J15SQRH4J15
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal sof quvvat (kW)105105
Compare all configurations