Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Chery Tiggo 5 Sport

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Chery Tiggo 5 Sport 2026
BrendChery
ModelTiggo 5 Sport
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 1.5T DCT 运动潮动型2026 · 1.5T DCT 运动潮酷型
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-04-082026-04-08
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal moment (N·m)230230
Vites qutisi6 nam ikki debriyajli uzatish6 nam ikki debriyajli uzatish
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV
Dvigatel1.5T 156 Ot kuchi L41.5T 156 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4540*1835*15884540*1835*1588
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 1.5T DCT 运动潮动型2026 · 1.5T DCT 运动潮酷型
Uzunlik (mm)45404540
Kenglik (mm)18351835
Balandligi (mm)15881588
G'ildirak bazasi (mm)26302630
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15551555
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15581558
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2020
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 1.5T DCT 运动潮动型2026 · 1.5T DCT 运动潮酷型
Dvigatel modeliSQRE4T15CSQRE4T15C
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)55005500
Compare all configurations