Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Chery Arrizo 5

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Chery Arrizo 5 2025
BrendChery
ModelArrizo 5
Yil2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 卓越版 1.5L 手动风尚型2025 · 卓越版 1.5L CVT风尚型
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassYilni avtomobilYilni avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-06-092025-06-09
Maksimal quvvat (kW)8888
Maksimal moment (N·m)148148
Vites qutisi5 (Qo'lda uzatmalar qutisi)CVT Uzluksiz o'zgaruvchan uzatmalar qutisi (Simulyatsiya qilingan 9 uzatmalar qutisi)
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Dvigatel1.5L 120 Ot kuchi L41.5L 120 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4572*1825*14824572*1825*1482
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 卓越版 1.5L 手动风尚型2025 · 卓越版 1.5L CVT风尚型
Uzunlik (mm)45724572
Kenglik (mm)18251825
Balandligi (mm)14821482
G'ildirak bazasi (mm)26702670
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15561556
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15421542
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)117117
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5
Yoqilg'i bakining sig'imi (L)4848

Dvigatel

Xususiyatlar2025 · 卓越版 1.5L 手动风尚型2025 · 卓越版 1.5L CVT风尚型
Dvigatel modeliSQRG4G15SQRG4G15
Sigʻimi (mL)14981498
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)120120
Maksimal quvvat (kW)8888
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)63006300
Compare all configurations