Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Chery QQ3

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Chery QQ3 2026
BrendChery
ModelQQ3
Yil2026
Kuzov turiHatchback
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 310热爱版2026 · 310分享版
Ishlab chiqaruvchi奇瑞新能源奇瑞新能源
KlassKichik avtomobilKichik avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-03-302026-03-30
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)310310
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.280.28
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)5858
Maksimal moment (N·m)9090
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek
Elektr motor (Ps)7979
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4195*1811*15694195*1811*1569

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 310热爱版2026 · 310分享版
Uzunlik (mm)41954195
Kenglik (mm)18111811
Balandligi (mm)15691569
G'ildirak bazasi (mm)27002700
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15551555
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15681568
Minimal yer klirensi (mm)162162
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2121
Minimal burilish radiusi (m)5.25.2
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 310热爱版2026 · 310分享版
Orqa motor markasi汇川联合动力汇川联合动力
Orqa motor modeliTZ180SMXB0TZ180SMXB0
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)5858
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)7979
Umumiy elektr motor momenti (N·m)9090
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)5858
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)9090
Drayv motorlari soniBitta motorliBitta motorli
Motor joylashuviOrqaga o'rnatilganOrqaga o'rnatilgan
Uchta elektr komponentning birinchi egasi uchun kafolat siyosati● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)
Compare all configurations