Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Chery Little Ant

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Chery Little Ant 2026
BrendChery
ModelLittle Ant
Yil2026
Kuzov turiHatchback
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 271km 喜爱版2026 · 271km 真爱版
Ishlab chiqaruvchi奇瑞新能源奇瑞新能源
KlassMikrokarMikrokar
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-01-102026-01-10
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)271271
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.670.67
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)99
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)3636
Maksimal moment (N·m)9595
Avtomobil konstruktsiyasi3门4座两厢车3门4座两厢车
Elektr motor (Ps)4949

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 271km 喜爱版2026 · 271km 真爱版
Uzunlik (mm)32423242
Kenglik (mm)16701670
Balandligi (mm)15501550
G'ildirak bazasi (mm)21502150
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)14501450
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)14301430
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)120120
Yaqinlashish burchagi (°)2121
Jo'nash burchagi (°)2727
Minimal burilish radiusi (m)4.554.55
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 271km 喜爱版2026 · 271km 真爱版
Orqa motor markasi奇瑞新能源奇瑞新能源
Orqa motor modeli112ABJ112ABJ
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)3636
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)4949
Umumiy elektr motor momenti (N·m)9595
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)3636
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)9595
Drayv motorlari soniBitta motorliBitta motorli
Motor joylashuviOrqaga o'rnatilganOrqaga o'rnatilgan
Uchta elektr komponentning birinchi egasi uchun kafolat siyosati● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)
Compare all configurations