Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

BYD Seal 06 GT

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

BYD Seal 06 GT 2026
BrendBYD
ModelSeal 06 GT
Yil2026
Kuzov turiHatchback
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 520海浪版2026 · 520海浪Plus版
Ishlab chiqaruvchiBYDBYD
KlassO'rta o'lchamli avtomobilO'rta o'lchamli avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-04-022026-04-02
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)520520
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.150.15
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-9710-97
Maksimal quvvat (kW)200200
Maksimal moment (N·m)230230
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek
Elektr motor (Ps)272272
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4630*1880*14904630*1880*1490

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 520海浪版2026 · 520海浪Plus版
Uzunlik (mm)46304630
Kenglik (mm)18801880
Balandligi (mm)14901490
G'ildirak bazasi (mm)28202820
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16251625
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16301630
Yaqinlashish burchagi (°)1313
Jo'nash burchagi (°)1616
Minimal burilish radiusi (m)5.555.55
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 520海浪版2026 · 520海浪Plus版
Orqa motor markasiBYDBYD
Orqa motor modeliTZ200XSBRTZ200XSBR
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)200200
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)272272
Umumiy elektr motor momenti (N·m)230230
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)200200
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)230230
Drayv motorlari soniBitta motorliBitta motorli
Motor joylashuviOrqaga o'rnatilganOrqaga o'rnatilgan
Uchta elektr komponentning birinchi egasi uchun kafolat siyosati● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)
Compare all configurations