Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Changan Nevo A06

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Changan Nevo A06 2027
BrendChangan Nevo
ModelA06
Yil2027, 2026
Kuzov turiSedan
Energiya turiEV, EREV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2027 · 630舒享版2027 · 630尊享版
Ishlab chiqaruvchi长安启源长安启源
KlassO‘rta va katta avtomobilO‘rta va katta avtomobil
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Atrof-muhit standartlari--
Ishga tushirish sanasi2026-10-102026-10-10
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)--
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)630630
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.150.15
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)210210
Maksimal moment (N·m)290290
Vites qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisi

Kuzov

Xususiyatlar2027 · 630舒享版2027 · 630尊享版
Uzunlik (mm)48854885
Kenglik (mm)19161916
Balandligi (mm)14961496
G'ildirak bazasi (mm)29222922
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16601660
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16681668
Yaqinlashish burchagi (°)1414
Jo'nash burchagi (°)1818
Minimal burilish radiusi (m)5.55.5
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2027 · 630舒享版2027 · 630尊享版
Dvigatel modeli--
Sigʻimi (mL)--
Sigʻimi (L)--
Havo kirish turi--
Dvigatel joylashuvi--
Silindrlarning joylashuvi--
Silindrlar soni--
Har bir silindrdagi klapanlar soni--
Siqish nisbati--
Gaz taqsimlash mexanizmi--
Maksimal ot kuchi (Ps)--
Maksimal quvvat (kW)--
Compare all configurations