Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

MHero 917

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

MHero 917 2026
BrendMHero
Model917
Yil2026, 2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV, PHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Masofa kengaytirgichining asosiy versiyasi2026 · Sof elektr asosiy nashri
Ishlab chiqaruvchiMengshi texnologiyasiMengshi texnologiyasi
KlassKatta SUVKatta SUV
Energiya turlariYurish masofasini uzaytirgichli elektrTo‘liq elektr
Atrof-muhit standartlariChina VI-
Ishga tushirish sanasi2026-01-092026-01-09
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)--
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)200505
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.610.78
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)600800
Maksimal moment (N·m)10501400
Vites qutisi2 uzatmalar avtomatik2 uzatmalar avtomatik

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Masofa kengaytirgichining asosiy versiyasi2026 · Sof elektr asosiy nashri
Uzunlik (mm)49874987
Kenglik (mm)20802080
Balandligi (mm)19351935
G'ildirak bazasi (mm)29502950
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17551755
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17551755
Minimal yer klirensi (mm)221230
Yaqinlashish burchagi (°)3131
Jo'nash burchagi (°)3131
Uzunlamasına ajralish burchagi (°)19.719.7
Minimal burilish radiusi (m)5.15.1
Suv kechishning maksimal chuqurligi (mm)900900

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Masofa kengaytirgichining asosiy versiyasi2026 · Sof elektr asosiy nashri
Dvigatel modeliDFMC15TP1-
Sigʻimi (mL)1476-
Sigʻimi (L)1.5-
Havo kirish turiTurbo quvvatlash-
Dvigatel joylashuviKo‘ndalang-
Silindrlarning joylashuviL-
Silindrlar soni4-
Har bir silindrdagi klapanlar soni4-
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHC-
Maksimal ot kuchi (Ps)197-
Maksimal quvvat (kW)145-
Maksimal sof quvvat (kW)140-
Compare all configurations