Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

MG MG5

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

MG MG5 2026
BrendMG
ModelMG5
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 180DVVT global dastlabki versiyasi2026 · 180DVVT Global Deluxe Edition
Ishlab chiqaruvchiSAIC MotorSAIC Motor
KlassYilni avtomobilYilni avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-06-302025-06-30
Maksimal quvvat (kW)9595
Maksimal moment (N·m)158158
Vites qutisiCVT CVT (Simulyatsiya qilingan 8 (Tishli uzatmalar)CVT CVT (Simulyatsiya qilingan 8 (Tishli uzatmalar)
Avtomobil konstruktsiyasi4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan4 Eshiklar 5 O'rindiqlar Sedan
Dvigatel1.5L 129 Ot kuchi L41.5L 129 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4715*1842*14734715*1842*1473
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)--

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 180DVVT global dastlabki versiyasi2026 · 180DVVT Global Deluxe Edition
Uzunlik (mm)47154715
Kenglik (mm)18421842
Balandligi (mm)14731473
G'ildirak bazasi (mm)26802680
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15701570
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)15741574
Yaqinlashish burchagi (°)1414
Jo'nash burchagi (°)1919
Avtomobil konstruktsiyasiSedanSedan
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 4● 4
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 180DVVT global dastlabki versiyasi2026 · 180DVVT Global Deluxe Edition
Dvigatel modeli15FCD15FCD
Sigʻimi (mL)14951495
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)129129
Maksimal quvvat (kW)9595
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)60006000
Compare all configurations