Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

MG MG7

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

MG MG7 2026
BrendMG
ModelMG7
Yil2026, 2025
Kuzov turiSedan
Energiya turiICE
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 1.5T 300 DCT Elegant versiyasi2026 · 2.0T 405 AT Hashamatli nashr
Ishlab chiqaruvchiSAIC MotorSAIC Motor
KlassO'rta o'lchamli avtomobilO'rta o'lchamli avtomobil
Energiya turlariBenzinBenzin
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-01-062026-01-06
Maksimal quvvat (kW)138192
Maksimal moment (N·m)300405
Vites qutisi7 nam ikki muftali uzatmalar qutisi9 Avtomatik uzatish qutisi
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek5 Eshiklar 5 O'rindiqlar Xetchbek
Dvigatel1.5T 188 Ot kuchi L42.0T 261 Ot kuchi L4
Uzunlik * kenglik * balandlik (mm)4884*1889*14474884*1889*1447
Rasmiy 0-100km/h tezlashuvi (s)-6.5

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 1.5T 300 DCT Elegant versiyasi2026 · 2.0T 405 AT Hashamatli nashr
Uzunlik (mm)48844884
Kenglik (mm)18891889
Balandligi (mm)14471447
G'ildirak bazasi (mm)27782778
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16011597
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16001594
Yaqinlashish burchagi (°)1313
Jo'nash burchagi (°)1717
Avtomobil konstruktsiyasiXetchbekXetchbek
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 1.5T 300 DCT Elegant versiyasi2026 · 2.0T 405 AT Hashamatli nashr
Dvigatel modeli15FDE20A4E
Sigʻimi (mL)14961986
Sigʻimi (L)1.52.0
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)188261
Maksimal quvvat (kW)138192
Maksimal quvvatdagi dvigatel aylanishi (rpm)5500-60005500-6000
Compare all configurations