Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Li Auto i8

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Li Auto i8 2026
BrendLi Auto
Modeli8
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 后驱长续航2026 · 四驱高性能
Ishlab chiqaruvchi理想汽车理想汽车
KlassKatta va o'rta o'lchamli SUVKatta va o'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2026-08-062026-08-06
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)780720
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.180.18
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)1717
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)10-8010-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)0-1000-100
Maksimal quvvat (kW)250400
Maksimal moment (N·m)425660
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 6 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 6 O'rindiqlar SUV

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 后驱长续航2026 · 四驱高性能
Uzunlik (mm)50855085
Kenglik (mm)19601960
Balandligi (mm)17401740
G'ildirak bazasi (mm)30503050
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16781678
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16881688
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)-156
Yaqinlashish burchagi (°)1616
Jo'nash burchagi (°)1717
Uzunlamasına ajralish burchagi (°)1212
Maksimal graduslash qobiliyati (%)4040
Maksimal graduslash burchagi (°)21.821.8

Elektr motor

Xususiyatlar2026 · 后驱长续航2026 · 四驱高性能
Old Motor Brendi-汇川联合
Orqa motor markasi理想驱动理想驱动
Old Motor Modeli-YS220XY102
Orqa motor modeliTZ220XYHP1TZ220XYHP1
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronOld sensor/asinxron, orqa doimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)250400
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)340544
Umumiy elektr motor momenti (N·m)425660
Old Motorning Maksimal Quvvati (kW)-150
Old motorning maksimal momenti (N·m)-235
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)250250
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)425425
Compare all configurations