Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Leapmotor C16

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Leapmotor C16 2026
BrendLeapmotor
ModelC16
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV, PHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · Masofa kengaytirgichi 200 Premium Edition 6 O'rindiq2026 · Diapazon kengaytirgichi 280 LiDAR Edition 6 O'rindiq
Ishlab chiqaruvchiNolinchi ishlaydigan mashinaNolinchi ishlaydigan mashina
KlassKatta va o'rta o'lchamli SUVKatta va o'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariYurish masofasini uzaytirgichli elektrYurish masofasini uzaytirgichli elektr
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-06-182025-06-18
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)134182
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)200280
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.50.32
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)33.5
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)170170

Kuzov

Xususiyatlar2026 · Masofa kengaytirgichi 200 Premium Edition 6 O'rindiq2026 · Diapazon kengaytirgichi 280 LiDAR Edition 6 O'rindiq
Uzunlik (mm)49154915
Kenglik (mm)19051905
Balandligi (mm)17701770
G'ildirak bazasi (mm)28252825
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16251625
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16251625
Minimal yer klirensi (mm)205205
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2121
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · Masofa kengaytirgichi 200 Premium Edition 6 O'rindiq2026 · Diapazon kengaytirgichi 280 LiDAR Edition 6 O'rindiq
Dvigatel modeliH15RH15R
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTabiiy havo so‘rishTabiiy havo so‘rish
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)9595
Maksimal quvvat (kW)7070
Maksimal sof quvvat (kW)6868
Compare all configurations