Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Leapmotor B10

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Leapmotor B10 2025
BrendLeapmotor
ModelB10
Yil2025
Kuzov turiSUV
Energiya turiEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2025 · 510 Comfort versiyasi2025 · 510 Enjoy versiyasi
Ishlab chiqaruvchiNolinchi ishlaydigan mashinaNolinchi ishlaydigan mashina
KlassYilni SUVYilni SUV
Energiya turlariTo‘liq elektrTo‘liq elektr
Ishga tushirish sanasi2025-04-102025-04-10
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)510510
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.320.32
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)4.24.2
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)132160
Maksimal moment (N·m)175240
Avtomobil konstruktsiyasi5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV5 Eshiklar 5 O'rindiqlar SUV

Kuzov

Xususiyatlar2025 · 510 Comfort versiyasi2025 · 510 Enjoy versiyasi
Uzunlik (mm)45154515
Kenglik (mm)18851885
Balandligi (mm)16551655
G'ildirak bazasi (mm)27352735
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16151615
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16051605
Minimal yer klirensi (mm)170170
Yaqinlashish burchagi (°)1919
Jo'nash burchagi (°)2424
Minimal burilish radiusi (m)5.255.25
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Elektr motor

Xususiyatlar2025 · 510 Comfort versiyasi2025 · 510 Enjoy versiyasi
Orqa motor markasi--
Orqa motor modeliTZ180XS101TZ180XY005
Dvigatel TuriDoimiy magnit/sinxronDoimiy magnit/sinxron
Umumiy elektr motor quvvati (kW)132160
Umumiy elektr motor ot kuchi (Ps)180218
Umumiy elektr motor momenti (N·m)175240
Orqa motorning maksimal quvvati (kW)132160
Orqa motorning maksimal momenti (N·m)175240
Drayv motorlari soniBitta motorliBitta motorli
Motor joylashuviOrqaga o'rnatilganOrqaga o'rnatilgan
Uchta elektr tizimi uchun kafolat● 8 yil yoki 150000 km● 8 yil yoki 150000 km
Uchta elektr komponentning birinchi egasi uchun kafolat siyosati● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)● Umrbod kafolat/Tijoratga oid bo'lmagan (Javobgarlikdan istisnolar rasmiy ravishda amal qiladi) shartlar)
Compare all configurations