Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Fulwin T9L

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Fulwin T9L 2026
BrendFulwin
ModelT9L
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiPHEV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 135 Max2026 · 230 Pro
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassO'rta o'lchamli SUVO'rta o'lchamli SUV
Energiya turlariTashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)Tashqi quvvatlanadigan gibrid (PHEV)
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2026-04-132026-04-13
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)101170
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)135230
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.330.24
Batareyaning sekin zaryadlash vaqti (soat)35
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Batareyaning sekin zaryadlash quvvati diapazoni (%)10-10010-100
Maksimal quvvat (kW)375375

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 135 Max2026 · 230 Pro
Uzunlik (mm)48704870
Kenglik (mm)19301930
Balandligi (mm)17101710
G'ildirak bazasi (mm)29202920
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16401640
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)16421642
To'liq yuk ostida minimal yer klirensi (mm)181186
Yaqinlashish burchagi (°)1920
Jo'nash burchagi (°)2222
Minimal burilish radiusi (m)5.95.9
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 135 Max2026 · 230 Pro
Dvigatel modeliSQRH4J15SQRH4J15
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Maksimal moment (N·m)220220
Compare all configurations