Model ma’lumoti · zaxiradagi avtomobil taklifi emas

Fulwin T11

Bu yozuv faqat modelni tasvirlaydi. Komplektatsiya, rul, xususiyatlar, zaxira va narxni tasdiqlangan yetkazib beruvchi bilan tekshiring. Zaxira yoki narx taklifi nazarda tutilmagan.

Fulwin T11 2026
BrendFulwin
ModelT11
Yil2026
Kuzov turiSUV
Energiya turiEREV
Tasdiqlangan yetkazib beruvchi takliflarini topishXarid soʻrovini yaratish

Xususiyatlar

Model ma’lumoti · yetkazib beruvchining ombordagi avtomobil taklifi emas.

Asosiy Parametrlar

Xususiyatlar2026 · 220 dan keyin Boya gigant ekranining hashamatli versiyasini haydang2026 · 220 orqa diskli ikki tomonlama IMAX teatr versiyasi
Ishlab chiqaruvchiChery AutomobileChery Automobile
KlassKatta SUVKatta SUV
Energiya turlariYurish masofasini uzaytirgichli elektrYurish masofasini uzaytirgichli elektr
Atrof-muhit standartlariChina VIChina VI
Ishga tushirish sanasi2025-10-302025-10-30
WLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)170170
CLTC bo‘yicha elektrda yurish masofasi (km)220220
Batareyani tez zaryadlash vaqti (soat)0.250.25
Batareyani tez zaryadlash sig'imi diapazoni (%)30-8030-80
Maksimal quvvat (kW)195195
Maksimal moment (N·m)324324
Vites qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisiElektr bir tezlikli uzatmalar qutisi

Kuzov

Xususiyatlar2026 · 220 dan keyin Boya gigant ekranining hashamatli versiyasini haydang2026 · 220 orqa diskli ikki tomonlama IMAX teatr versiyasi
Uzunlik (mm)52055205
Kenglik (mm)19981998
Balandligi (mm)18001800
G'ildirak bazasi (mm)31203120
Old g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17041704
Orqa g‘ildiraklar oralig‘i (mm)17061706
Yaqinlashish burchagi (°)1818
Jo'nash burchagi (°)1818
Avtomobil konstruktsiyasiSUVSUV
Eshikni ochish usuliMenteşeli eshikMenteşeli eshik
Eshiklar soni● 5● 5
O'rindiqlar soni (birlik)● 6● 6

Dvigatel

Xususiyatlar2026 · 220 dan keyin Boya gigant ekranining hashamatli versiyasini haydang2026 · 220 orqa diskli ikki tomonlama IMAX teatr versiyasi
Dvigatel modeliSQRH4J15SQRH4J15
Sigʻimi (mL)14991499
Sigʻimi (L)1.51.5
Havo kirish turiTurbo quvvatlashTurbo quvvatlash
Dvigatel joylashuviKo‘ndalangKo‘ndalang
Silindrlarning joylashuviLL
Silindrlar soni44
Har bir silindrdagi klapanlar soni44
Siqish nisbati14.514.5
Gaz taqsimlash mexanizmiDOHCDOHC
Maksimal ot kuchi (Ps)156156
Maksimal quvvat (kW)115115
Compare all configurations